| Sam123 a întrebat:

Am un xbox 360 si un joc Fifa 16. Impreuna cu xbox-ul am si 2 controllere. M-am jucat cu un prieten Fifa si eu aveam controalele normale(pentru cei ce stiu) adica A-pasa B-sut Y-pasa X-centrare, iar dupa ce m-am jucat, jocul avea cu totul alte controale, era parca b-centrare, nu erau ca inainte, deci controalele s-au resetat. Cine stie va rog sa-mi dati un raspuns rapid, cum sa fac la loc controalele, cum erau?

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Incearca sa te uiti prin setarile jocului la controls.
Nu te lua dupa tipul de mai jos GOD straight face

| Sam123 explică (pentru Eduard619):

Mai exact unde, imi poti explica?

| MistarGOBI a răspuns:

Imi pare rau sa iti zic asta dar daca nu iti place cum joci acum trebuie sa iti cumperi alte controlere, am patit si eu tot cu xbox 360. Asta e frate.