| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema la computer. In ultimul timp imi aparea des ca are cate o eroare. Iar acum cand incerc sa il aprind imi apare pe ecran negru ca windows'ul nu se poate deschide din cauza unei erori la software. Stie cineva ce trebuie sa fac astfel incat computerul sa mearga?happy Va rog ajutati-ma! Multumesc mult!

3 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

In primul rand spune exact eroarea pe care ti-o da ca sa putem analiza cauza problemei.

| Mitzzăăă a răspuns:

Ai fi primit un keylogger, trebuie sa reinstalezi windows`ul, iar cand il reinstalezi sa dai de mai multe ori pe "DELETE" si vezi acolo la boot primul sa fie pe CD cand instalezi, dar apoi sa setezi cum era inainte dupa ce reinstalezi windows`ul.