| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare! Cand deschid noul meu browser, Mozila Firefox (l-am luat ieri) mi se deschide pagina de internet Bear Share.
1. Eu nu am programul acesta! L-am sters acum 3 luni ca l-am avut dar nu are nici o legatura acum cu mozilla pentru ca l-am luat ieri.
2. Inainte se deschidea motorul de cautare mozilla, dar l-am setat pe google.
3. Daca intru acolo unde schimbi pagina de Home eu bag www.google.ro dar imi pare un fel de eroare in dreapta jos a ecranului si daca inchid si deschid imi apare tot Bear Share!
Cum fac? Dau FUNDA MARE + VOT va rog ajutati-ma!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

1.Sterge Bear Share. Pe pagina de Mozilla Firefox intri prin Unelte/Suplimente/Extensii si dai elimina si apoi inchizi M.Firefox.
2.Deschizi iar M.Firefox, intri in Unelte/Opţiuni/General, la Când Firefox porneste bifezi Arată pagina mea de start, la Pagina de start scrii http://www.google.ro şi dai OK.

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Esti tampit? Nu intelegi ca numai am programu? Nu stii sa citesti? Si cand bag acolo google.ro imi da eroare!

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Tampit esti tu si pe deasupra si nesimtit, asa sa le spui la parinti nu mie. Cum n-ai programul magarule, cand chiar tu spui ca il ai?
Daca nu l-ai avea, ai mai fi pus intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Ioandelasal):

Daca nu stii sa citesti magarule am zis ca L-AM AVUT acum 3 luni.

| Ioandelasal a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca prostia n-are limite si nici nesimtirea. Daca acum nu mai ai nimic din acel program, de ce-ai mai pus intrebarea? Daca ai pus-o inseamna ca mai ai, chiar tu ai spus ca-ti apare ca motor de cautare. Macar ai incercat ce ti-am spus sau o tii inainte cu tampenia?
In alta ordine de idei asa le vorbesti si bunicilor?

| Merikk a răspuns:

Eu zic ca nu ai dezinstalat bine programul bear share! Si eu am avut problema aceasta! Am intrat in control panel si l-am dezinstalat! Apoi mi-a mers Mozila! Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Merikk):

Nu ca am mers in Control Panel am dat dezinstalare, dupa aia am mers in C si l-am sters si din acel loc. Si nu am mai avut probleme... Abia dupa 3 luni ( cum am zis) mi s-a intamplat asta.

| Alexutzu987 a răspuns:

Dezinstaleaza programul si instaleaza iarasi. FUNDA