| Mariiuta a întrebat:

am o problema, mi-am uitat parola de Facebook si nu mai am acces la numarul vechi de telefon si nici adresa de email ..Am apelat la prieteni de incredere mi-au dat codurile si tot nu merge, nu stiu de ce si nu stiu ce sa fac, am contul de 9 ani...off. Help plss

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu ai avut grija sa-ti schimbi numarul de telefon in FB, imediat cum ti-ai schimbat telefonul si nici adresa de email nu o mai ai, nu-i nimeni vinovat de asta.
Prietenii nu te pot ajuta sa-ti recuperzi contul de FB, pentru ca ei nu au acces la contul tau si la adresa de email.
Te pot ajuta doar cei de la FaceBook, daca poti dovedii cu un act de identitate, ca tu esti cea din acel cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa rost de mail, dai am uitat parola, si vezi ce informatii iti cere, altfel n-ai nici o sansa fara numar si fara mail.

| Mariiuta explică (pentru anonim_4396):

Numarul de telefon vechi si nu il mai am si nici nu il mai stiu.

| Csander a răspuns:

Daca nu ai accest nici la mail, nici la numarul de telefon, e imposibil sa iti recapeti parola, respectiv contul.