| izaalina a întrebat:

am o problema pls help. sad
am un Nokia lumia 610 si imi cerea windows live id. si eu am pus varsta 14 ani straight face si acum cand vreau sa descarc vreo aplicatie imi zice ca sunt copil... si ca trebuie sa fac asta dupa pc
pls help puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DianaDiii1761b a răspuns:

Si eu am Nokia lumia, dar eu am 720. Uite ce trebuie sa faci. Mai bine il resetezi, si dupa aceea alegi din nou varsta, putin mai..mare... Cam 20-30 de ani. Dupa aceea iti faci un cont xbox, si gata... Iti poti instala toate jocurile dorite! Daca ceva nu functioneaza sau esti nedumerita da-mi un reply. happy

| izaalina explică (pentru DianaDiii1761b):

Se sterg toate fisierele? soft reset? sau hard reset?

| DianaDiii1761b a răspuns (pentru izaalina):

Chiar nu stiu fiindca eu am facut asta de la inceput si nu am avut fisiere