| Andreeaea19 a întrebat:

BUna tpu...am o tableta Acer iconia a1-810 si vreau sa imi mearga wifi dati-mi un lik urgent sau spuneti-mi instructiuniile.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Http://goo.gl/0SuDnS
Wireless & Networks
Adjusting Wi-Fi settings
Turn the Wi-Fi ON/OFF button to enable Wi-Fi function. Tap Wi-Fi to display
all your available wireless networks. Tap a network to connect to it; some wireless networks may require a password.
====
Adică: pornești funcția adaptorului wi-fi și apoi apeși (gen „clic") pe iconița Wi-Fi ca să se afișeze lista rețelelor disponibile. O alegi pe a ta și apoi scrii acolo user și parolă ca să te loghezi.