| nessayaR a întrebat:

Am o tableta Samsung galaxy tab 3 7.0 si fac conexiunea la internet prin wi-fi. Nu mi-am descarcat foarte multe aplicatii, adica doar un joc si mi s-au actualizate aplicatiile pe care le avea ea. Doar ca uneori mi se mai blocheaza iar acum de vreo 2 zile vad ca ma conectez la internet si nu mi se incarca pagina. E posibil si aiba virusi sau sa aiba memoria plina de nu mi se mai incarca pagina de net?

3 răspunsuri:
| Drack550 a răspuns:

Poate avea si virusi, downloadeaza daca poti un antivirus si scaneaza, sau poti conecta tableta la PC si sa o scanezi cu antivirusu de pe PC dar poate fi si de la la internet,

| hp8510p a răspuns:

Daca ai luat aplicatii din Google Play sau Galaxy Apps nu au virusi.

| C4T4L1NU5 a răspuns:

Daca ai virusi in tableta trebuie sa ti iei imediat 360security pe tableta si sa dai scanare si incearca sa eviti sa o bagi in pc ca poti sa agi si in el