| evelinadiana a întrebat:

Am o tableta sparta ( Wink Connect 3G ), este de anul trecut pe piata deci nu e prea cunoscuta... Am gasit pe net touch pentru ea, doar ca e de la Allview... Va rog ajutati-ma. Astept mesaje la : Cozan Evelina ( FB) o zi buna!

Răspuns Câştigător
| ClimateZone a răspuns:

Nu exista touch de la Allview pentru modelul acesta. Uite daca e sa cauti pe net eu am gasit asta https://www.inowgsm.ro/......ct-3g.html

2 răspunsuri:
| evelinadiana explică:

Deja am gasit. Dar multumesc.

| ClimateZone a răspuns (pentru evelinadiana):

Cu placere. Imi pare rau ca nu te-am ajutat mai devreme, oricum eu am cautat pe Google si nu am gasit decat acolo touchscreen.