| bogdyi a întrebat:

am plc de baza GIGABYTE 945PL-DS3 REV. 2. 0 si de curand am pus pasta si am uns coolerul de la procesor, si in BIOS coolerul sta la 1300rpm si inainte statea la 1900-2000 rpm. ce sa fac,,,? se incinge procesorul si merge naspa. eu fac totul numa sa-mi spuneti pasii

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Hahahah pai viteza lui creste automat odata cu temperatura acum inseamna ca procu tau nu se mai incalzeste asa tare ca inainte si nu mai necesita la fel de multa racire, totusi sa fi sigur/a instaleaza everest pentru a vedea si temperaturile.