| AndreyHy a întrebat:

am instalat android 4.1.1 Jelly Bean pe Samsung galaxy y gt-s5360 si imi merge telefonul foarte bine dar nu vrea sa imi mearga NFS Shift... Am vazut si pe youtube ca pe acest tefon merge bine si ca jocu are grafica frumusica, insa downloadez craku din joc si nu imi porneste, imi sta la imaginea cu EA, dar muzica din joc canta, ma poate ajuta cineva? Dau funda happy

1 răspuns:
| charleslouboutin a răspuns:

Pai in primul rand ai un telefon destul de slab...si clar i-ai facut root deci iti cam iei adio de la el. Incearca sa iei jocul din alta parte..desi ma indoiesc sincer ca iti va merge. Bafta.