| Necste a întrebat:

Cand ma conectez pe facebook nu mai apare ca inainte nu mai pot vedea profilul nimanui si nu mai pot face nimic si imi spune ca si cum facebook-ul meu a expirat. Stiti cum pot repara asta. Dau funda :d.

Răspuns Câştigător
| butt3rfly16 a răspuns:

Ar putea exista 2 variante:fie ti-ai activat timeline(noua infatisare a facebook-ului care se zice ca de la 11 martie cu totii il vor avea), fie ti l-ai dezactivat din greseala si solutia ar fi sa intri pe mail sa verifici daca ai vreo instiintare. Sper ca te-am putut ajuta.Baftawinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex? intrebarea va fi mutata.

| Necste explică (pentru anonim_4396):

Scuze pentru categoria pusa e bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necste):

La "Tehnologie",da. Vreau sa intelegi,ca si ceilalti, ca daca un utilizator se pricepe la tehnologie, cauta sa raspunda aici; de ce sa citeasca zeci de intrebari? Asta inseamna respect unul fata de celalalt.In limita timpului, toate intrebarile puse la categorii gresite, vor avea aceeasi soarta.Numai bine.