| Ioana321 a întrebat:

Buna TPUhappy Am si eu o intrebare. De ce nu mai prin net de la router? Aseara a picat o data si a doua oara nu a mai mers de loc.Routerul este de la sitecom. Nici nu imi mai arata semnele alea si daca vreau sa'l conectez nu mai merge. Ma poate ajuta cineva? big grin Multumesc :* Fundita pentru cel mai folositor raspuns big hug

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce a picat aseara? Ce semne sa-ti arate? Semne ceresti. Ia-o cu inceputu si povesteste coerent ca sa pricepem ce fenomene se intampla pe la tine pe acolo? Cauze pot fi mai multe, deci...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oprestel si dupa 30 de secunde repornestele.