| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare despre Router Wireless, deci am pus o parola la wireless pentru ca aveam un vecin capusa care ciordea net, acum eu pe laptopul acesta imi arata numele retelei pur si simplu Sitecom si la alte laptouri cum ar fi celui al tatalui meu si al surorii mele arata Sitecom 2 amandoua merg la fel, si ma cam confuza, pentru ca inainte sa pun parola era Sitecom la toate nu Sitecom 2, ar putea cineva sa imi explice chestia asta ciudata

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Puteai sa nu pui parola.Vecinul nu ciordea nimic.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

Un sfat mai prost nu puteai sa dai! Cum sa nu-si puna parola?

| darrio2007 a răspuns (pentru K0sti):

Sunt destui care nu au parola.Nici eu nu am si nu ma deranjeaza asta.

| K0sti a răspuns (pentru darrio2007):

Aia e treaba ta! Da nu da astfel de sfaturi si la altii! Daca era un sfat bun, nu aveam nimic impotriva! Din pacate nu e!

| darrio2007 a răspuns (pentru K0sti):

Nu crezi ca el ar trebui sa analizeze raspunsurile primite si nu altcineva? Adica tu.