| myangel_8969 a întrebat:

am si eu o intrebare: de ce nu vad ceea ce mi se scrie pe mess? si nu vad nici ce scriu eu...nu stiu din ce cauza.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Buna!
Rezolvarea la problema ta o gasesti aici :
http://www.videotutorial.ro/? p=1922

Pa-pa!

| Mihaela a răspuns:

Hei. Mi s-a intamplat si mie pentru ca aveam un virus in calculator. Nu mi-am rezolvat problema pana nu mi-am reinstalat windowsul.
Bafta cu PC-ul si numai bine! :*

Răspuns utilizator avertizat
| RфZaημtzα a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat si mi-am reinstalat windowsul.Am descarcat alt mess, degeaba.

| Hanking a răspuns:

Inchizi yahoo messengerul > dai Start-Run si scrii : regsvr32 jscript.dll, dupa aia zice : regsvr32 jscript.dll succeeded

Apoi dai iar START - RUN si scrii : regsvr32 vbscript.dll, dai iar OK si gata, intrii pe mess si iti va mergewinking