| Razvannn6 a întrebat:

Am mai fost odata cu aceasta intrebare big grin.
De ce nu vad ce scriu sau imi scrie cineva pe mess? vad totul alb
Dau FUNDA pentru cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| Dragonboy a răspuns:

Ai o problema in registri messului! Sfatul meu e sa il dezinstalezi si sa il instalezi iar, de preferinta ar fi o alta versiunewinking

| Razvannn6 explică:

Nu stiu *** nu merge nimic crying
cand am instalat PES 2011 s-a intamplat asta poate avea virusi sau...

| crynutza34 a răspuns:

Buna! Pai poate ai setat ceva din greseala la mess.dezinstaleaza-l si mai intaleaza-l o data, daca tot nu vrea incearca, cu unul mai vechi. daca tot nu merge thinking sper sa te ajute pa'pa kiss