| Florin_Armando_1987 a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu pc, am doua placi video Nvidia 460 1GB vram si o placa Video Nvidia 460 GS 2GB Vram, intrebarea mea este pot face SLI cu amandoua placi?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu!

| Florin_Armando_1987 explică:

Nu inteleg de ce sa nu mearga pentru ca au acelasi GPU aceleasi specificatii numai ca memoria ram difera una are 1GB alta are 2GB :-)) nu inteleg motivul de ce da nu mearga ca amandoua folosesc acelasi GPU cu aceleasi specificatii...

| Claudio_Raul_2000 a răspuns:

Nu....nu e acelasi model...si atunci nu poti.