| ellenushka03 a întrebat:

Am si eu o intrebare intrebatoare. Cum fac sa bag CD-ul in lapto?, chestia e ca e un laptop nou de la Asus si nu are niciun buton pe care sa apas si sa se deschida ca sa introduc CD-ul si habar n-am ce ar trebui sa fac. Putin ajutor? Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| LolaWizz a răspuns:

Cred că am același laptop ca tine, nici eu n-am buton, nu toate laptopurile au DVD, dar se poate cumpăra separat.

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Daca nu vezi scris pe nicio margine ceva de dvdrom insamna ca nu ai.

| kiv1990 a răspuns:

Intri in "my computer" acollo este desenata o discheta cu un disk deasupra
(in cazul meu e discul F), apesi pe el dublu click si se deschide dvd romul unde pui disku

| Dzeko7 a răspuns:

Cum sa naiba buton. Uita-te mai bine.Sau nu cumva nu stii ce ai cumpărat rolling on the floor poate ca nu are CD-ROM.

| sabin89 a răspuns (pentru Dzeko7):

"Cum sa naiba..." - Cuvantul "naiba" stiu ca se foloseste in injuraturi, ca o alternative la "ce dracu". Nu vad legatura in contextual de mai sus. raised eyebrows

| katalina2 a răspuns:

Vezi acolo pe lateral unde ar veni introdus si chiar daca nu are buton apasa cu degetul partea aceea spre interior..si ar trebui sa iasa afara. Pe stanga laptopului.

| Dasija a răspuns:

Stiu cum e ca si eu am laptop de la Asus. Pe lateral pe partea unde bagi incarcatorul o sa vezi o parte delimitata pe care scrie intr-un colt dvd. Pe ea se afla un buton mic negru mai inspre fundul laptopului, pe lateral. Apasa-l cand laptopul e aprins si o sa se deschida usita pentru dvd/cd. Sper ca am ajutat.:-)

| Anamaria_Ciurel_1979 a răspuns:

Cum pun cd intr-un laptop Asus?

| filipfilippp a răspuns:

Intra in my computer da click dreapta pe f si da remove.