| iulian1302 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de Ask.fm. Daca mi-a pus cineva intrebare cu anonim am inteles ca pot afla cine a pus aceasta intrebare daca raportez/blochez intrebarea mai apoi urmand ca in aproximativ 2-3 zile sa imi apara numele celui care mi-a pus intrebarea in ‘’lista neagra’’. Intrebarea mea este daca imi mai apare cine mi-a pus acea intrebare daca respectivul in cele 2 zile(pana ce ii apare numele in lista neagra) isi dezactiveaza contul?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ultima fraza pe care ai scris-o, ultima intrebare, nu are rost. Nu poti afla cine ti-a pus intrebarea. Asta e si ideea. Uita de lista neagra si de altele. Nu se poate.

1 răspuns:
| Kenya a răspuns:

Nu poti afla. In lista neagra sunt persoane care au pus intrebare fara anonim si sunt blocati.