| Andutza_Anda_1994 a întrebat:

am si eu o intrebare, prietenului meu i s-a spart telefonul, nu se mai vede nimic, iar cartela cu numarul inca o are, pana isi va cumpara un telefon as dori sa stiu daca as avea vreo posibilitate de a salva numerele de telefon de pe cartela in calculator, daca m-ati putea ajuta v-as multumi enorm! iar a doua intrebare va fi: cum telefonul are ecranul spart, are si cod pin, cum ce program (daca se poate) as putea sa intru in telefon pentru a-mi salva toate pozele si toata muzica? Multumesc anticipat, ofer FUNDA!

1 răspuns:
| ByeBye a răspuns:

Depinde de model, Samsung are programul kies poti face backup la tot fara a fi deblocat din cate stiu, la fel are si LG, cauta pe site-ul producatorului trebuie sa ofere ceva. Daca contactele sunt salvate pe cartela sim nu ai probleme la schimbare.