| DeUtZaTa a întrebat:

Am si eu o problema cu leptopul meu. Deci cand incerc sa pornesc un metin imi da error sau alte chestii si trebuie sa il reinstalez de fiecare data. Aaa era sa uit si imi apare o chestie cu windowsu nu e original. Ma puteti ajuta? Funditalove strucklove strucklove strucklove struck.
P. S. scuzati pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| smtfk a răspuns:

...Prostia doare. Nu iti merge pentru ca ai windows piratat. Ia'ti unu' cu licenta.

1 răspuns:
| KazumaKwabara a răspuns:

Nu e bun windowsu, ia-ti unu original ...si inca ceva lasate de metin k e praf ..mai bine te apuci de cs