| Cornea_Dragos_1996 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu pc va rog sa ma ajutati dau funda ...Ieri mi-am instalat windows 7 de pe stick si cand am vrut sa-m bag cd-ul cu driverele nu mi-l citeste adica il ia putin dupa care se opreste va rog ajutatima :-(

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Daca unitatea de citire are probleme, de pe disc driverele se pot pune pe stick (pe un alt pc sau laptop) si le instalezi la fel cum ai procedat cu sistemul de operare (de pe memoria usb, nu de pe cd/dvd).