| Xenoverse a întrebat:

Ieri seara am instalat windows 10 pro si problema e ca imi lipsesc driverele, ce sa fac?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai driverul de net: http://bit.ly/2HeCsTa
Daca nu-ti merge netul incearca cu asta: http://bit.ly/2Hfur0r

| ROB3RT89 a răspuns:

Ce intrebare laughing
Pai tu cam ce crezi ca faci? Le instalezi si ai rezolvat problema!

| RAY a răspuns:

Multi se cred experti apoi afla ca imi lipsesc driverele

| ziftode a răspuns:

Trebuie sa ai un calculator foarte "exotic" (cu, componente rare) ca sa nu iti gaseasca windows 10 driverele, chestia se intampla in general la, laptop-uri, insa pe site-ul producatorului SIGUR le gasesti daca nu a venit laptop-ul cu un DVD

insa incepi cu windows update daca ai driverele de net - click in stanga jos in dreapta ceasului pe patratul ala, apoi pe all settings, apoi pe update and security si apoi pe check for updates, in general asta rezolva cel putin 90% din drivere

| MucH a răspuns:

Depinde, dacă ai CD driver poți bagă cd -îl in pc sau de pe telefon sau de pe un stick instalezi un driver de net iar mai apoi este ușor, dacă nu stii ceva da-mi cerere ca îți arat eu imediat!

| Achim_Alex_2002 a răspuns:

Încearcă sa dai un restart pc-ului. Dacă te-am ajutat te rog sa îmi dai fundăDacă te-am ajutat te rog sa îmi dai fundă.

| Razvan_Paulencu_1998 a răspuns:

Foloseste driver booster