| DjAnna a întrebat:

am si eu o problema laptopului meu nu ii mai merge tastatura. acum va scriu de pe o tastatura virtuala. nu mai imi merg tastele deloc e groaznic. si cele care mai merg merg aiurea. in loc de g imi da gf sau chestii de genu.de la ce poate fi ca e groaznic ce as putea face, mersi mult si dau funda mare si voturi scuze de ortografie

2 răspunsuri:
| RappaDanny a răspuns:

Ori sa iti conectezi o tastarura prin usb, mai indicat ar fi sa iti schimbi tastatura de la laptop, e mai costisitor dar e cred ca si tie iti convine mai mult sa scrii laa laptop decat prin tastatura conectat prin usb.

| sina a răspuns:

Uite rezolavare problemei pe tastatura LAPTOPULUI este un buton Fn+num(home) = problema s-a rezolvat fundaaaaaaaaaaaa