| Alex31004 a întrebat:

Am si eu un LG Optimus L5.

Deci, am vrut sa conectez telefonul cu cablu de date in pc si am instalat tot ce spunea pe acolo. apoi mi-a spus sa instalez ceva cu LG pc suite sau cam asa. si s-a oprit telefonul, si cand l-am pornit nu era ca inainte..se schimbase totul.meniul,tot,absolut tot. stie cineva de ce? sau ce pot sa fac.funda.raspuns rapid va roooog

1 răspuns:
| Seking a răspuns:

Ar putea sa se itample de la pc care trebuie sa ai un CD pentru cablu de date de la telefon ca sa-l poata accepta pc-u