| anonim_4396 a întrebat:

Sall. am si eu o problema cu un lg ku990i cand conectez telefonul cu calculatorul prin cablu de date se restarteaza telefonul sad imi puteti spune care ar putea fi problema?straight face am instalat toate driverele si am si cablu de date pe el.

1 răspuns:
| BRG a răspuns:

Salut încearcă să introduci cablul de date în calculator cînd acesta(calculatorul) nu este în priză, și după aceea pornești calculatorul aștepți un minut și bagi cablul de date în telefon, dacă nu merge într-o mufă încearcă le pe toate din spatele unității, dar fii atent la introducerea mufei în calculator,, să nu o pui invers că arzi telefonul.