| Luci88 a întrebat:

am sters un folder definitiv din laptop! cum il pot recupera inapoi? Sau sa recuperez ultimile fisiere sterse.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai golit Recycle Bin il gasesti acolo. Daca nu, adio.

| Luci88 explică:

Parerea ta. exista sute de programe de recuperat. daca nu stii taci

| lovellyboy a răspuns:

Pandora recovery. Funda?

| Madalynutza28 a răspuns:

Pai apesi pe chestia aia unde sunt sterse toate si il scoti pe Desktop!

O zi frumoasa,
Madalynutza28

| Luci88 explică (pentru Madalynutza28):

Pai pe care chestie sa apas?

| Madalynutza28 a răspuns (pentru Luci88):

Aia Recile Bin

| Gabielle a răspuns:

Descarca un "undelete program ", cauta pe google
https://www.youtube.com/watch?v=32FQNEc_ZYw

| akon100 a răspuns:

Ai sters acel folder si din recycle bean, sau doar dintr-ul fisier din MyComputer?

| Luci88 explică (pentru akon100):

Am sters acel folder si din recycle bean(

| crissu09crissuletz a răspuns:

Aucii:d cam dificil dar asa am facut si eu tongue am sunat un operator rom-telecom si ei mi-au recuperat pozele.mi-au spus ca doar un operator poate face asta dela ei din centrala bafta!:*:X