| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU happy!
Am un Alcatel One Touch Idol si am vrut sa scot niste poze din telefon,am pus cablul usb in calculator si in telefon dupa care am asteptat sa imi arate pe monitor ca imi poate citi memoria telefonului ca sa pot scoate pozele dar nu a fost asta, mi-a aratat ca pur si simplu ca windowsul nu imi poate citit telefonul. prima data am crezut ca e de vina cablul ce l-am primit la telefon dar nu era cablul de vina deoarece am bagat cablul usb de la aparatul foto in calculator si in aparatul foto si nici pe ala nu a vrut sa il citeasca spunand ca windowsul nu recunoaste memoria aparatului de fotografiat. oare e de vina windowsul? va trebui sa pun din nou windowsul? Am windows 7 ultimate.

4 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Curios. Nu imi trece din cap curent in plus din tranzistoare. Incearca urmatorul lucru. Stinge pcul, si scoate-l din priza vreo 5 minute, vezi ce se intampla. Am avut aceiasi problema cu un mp3 player.

| Seby90 a răspuns:

PS: E foarte important sa il scoti din priza si nu doar sa il stingi. Dupa ce l-ai scos din priza apasa in mod repetat de vreo 3-4 ori pe butonul de start sa ii consumi tot curentul static din acesta.

| AllleAlllexandra explică (pentru Seby90):

Mersi happy am sa incerc happy

| Seby90 a răspuns (pentru AllleAlllexandra):

Sa imi spui ce s-a intamplat happy