| sanctuar a întrebat:

Buna TPU am un ipod apple de 32gb cu touch si am uitat parola, am descarcat itunes pe un pc il am instalat si cand am dat sa resetez ipodul imi spunea sa verific conexiunea la internet sau sa incerc mai tarziu am incercat si cu alte versiuni de itunes si tot nu am reusit de resetez ipodul ce as putea face sa il resetez?

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

Are o combinatie de taste si cu butonul reset apasat ai dai reset total si dispare si parola ta, vezi in manual.
De fapt de ce pui parola daca stii ca o vei uita? O zi buna!