| raducudinescu a întrebat:

Am un laptop si cand l-am luat a avut win instalat dar acum nu mai merge super am cam stricat eu ceva prin el. Intrebarea este daca imi pot pune cumva tot un windows original pe baza cd-key care il am scris pe spatele laptopului inclusiv pe factura as putea face ceva ca nu vreau windows fara cd-key?

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Daca ai CD-ul/DVD-ul de instalare pentru aceeasi versiune de Windows, poate fi instalat cu cheia respectiva. In cazul lui Windows 7, poti folosi aceeasi cheie atat pentru versiunea pe 32 de biti cat si pentru cea pe 64 de biti.

1 răspuns:
| AlinKun a răspuns:

Daca bagi windows 7 atunci nul folosi ci foloseste rem0vew@t