| Ayumha a întrebat:

Am un motorola mb511 flipout, si nu stiu cum sa sterg numere din agenda. Am incercat dar contactele mi s-au copiat de vreo 10 ori. Si am fiecare contact scris de 10 ori. Ma puteti ajuta? Imi puteti spune cum si unde sa intru ca sa le sterg?

3 răspunsuri:
| Ayumha explică:

Mda, ideea este ca nu merge, am incercat, am incercat deja... ca stiu si eu cum se sterg contactele la un telefon normal, oricum fiind telefon destept, am luat de pe net un program

| adryyan2011 a răspuns:

Greu ca si eu am unu dar mda nu mai stiu ca am uitat hehe incearca ca se poate

| gilbert_8348 a răspuns:

Doamne cati ani ai cred ca ai 10 ani in fine dai la optiuni si sterge contactele iti apare acolo