| hiphop a întrebat:

Am un Nokia n97 mini si ma intrebam daca se poate face un update la soft pentru symbian anna sau symbian belle, stie cineva? Muultumesc anticipat. Funda

6 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Da, nu trebuie sa faci update, poti sa-l inlocuiesti direct cu respectivul softhappy

| hiphop explică (pentru alin334):

Da,dar softul se poate descarca de pe internet sau trebuie sa duc telefonul in service pentru ai face update-ul?

| alin334 a răspuns (pentru hiphop):

Poti sa-l iei de pe nettongue

| hiphop explică (pentru alin334):

Site de pe care as putea sa il descarc il sti?happy

| alin334 a răspuns (pentru hiphop):

Chair daca il stiu sau nu nu pot sa-l postez aici si presupun ca stii de cehappy

| hiphop explică (pentru alin334):

Pai daca il sti si vrei poti sa imi dai site in privat sau id-ul tau si imi dai site-ul pe messhappy