| Klau97 a întrebat:

Am un play station 2 SCPH-90004, PAL, 9C merge modat cu Modbo 760. Si daca da care sunt riscurile (daca is riscuri) si unde se poate moda in Timisoara.

Răspuns Câştigător
| Tudor_Sebastian_2000 a răspuns:

Modatul este foarte folositor si nu este niciun fel de risc pe care ti-l asumy iar in Timisoara poti cauta pe Olx, Tocmai sau pe Okazii pe cineva care modeaza ps2 in Timisoara.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Riscuri nu ai. Numai ca e o mica problema: e cam scumpa modarea cu modbo, e 50-100 lei. la banii astia iei sh un ps2 7xk care se modeaza cu card si iesi la aproape tot banii aia...

| uninvited66 a răspuns:

Nici un risc, doar ca vei pierde garantia! dai bice prietene, merita!

| Klau97 explică (pentru uninvited66):

Cine modeaza in Timisoara? Garantia ori cum nu o mai am demult laughing. Deci nici o pierdere.