| FUckusuia a întrebat:

Bună TPU, am un s5 și la cea mai mica atingere își da restart, care ar putea fii problema!?

Răspuns Câştigător
| MarcoMC123 a răspuns:

Telefonul isi da reboot din cauza unei erori in android
Eu ti-as recomanda sa te duci si tu pana la un gsm si sa spui sa iti faca downgrade la android kitkat

2 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Nu se spune restart se spune reboot(boot= aprindere re=din nou)
Explica-mi detaliile despre problema ta big grin dandu-mi Reply sau mesaj privat

| FUckusuia explică:

Ok, știu cum se zice, am zis o pe românește., în fine pai când îl pun pe masă de exemplu, dacă ii dau o mica palma sa zic, nu singur fără sa îl ating, azi de exemplu l-am pus în pat și poc.