| DeathBat6661 a întrebat:

Am un Samsung C3300K cu Touch Screen.
As dori sa imi pun niste jocuri pe el.
Imi puteti recomnda niste siteuri?
Am incercat unele jocuri si nu mergstraight face
Si nu stiu de ce.
Funda pentru cine ma ajuta!:*

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Exact acelaşi telefon îl am şi eu. Rezoluţia jocurlor pe el este 240x320.
Aici ai un link cu 240 de jocuri, cele mai noi sunt pe ultimele pagini respectiv 24, 23, 22, etc...

http://www.umnet.com/......hscreen-24

Ele sunt 240, dar tu să nu le dai jos decât pe cele 240x320 touchscreen, că altfel nu o să meargă, de ex dacă sunt 240x400 sunt prea mari, iar dacă nu scrie touchscreen trebuie să te joci cu tastele virtuale şi e cam greu...
Îţi faci un cont rapid, apoi după ce găseşti jocul, dai click pe el, apoi download to PC. El vine în computer ca jar file apoi îl trimiţi prin bluetooth sau prin cablu pe telefon, îi dai instalare şi-i dai bătaie la joc! Baftă!
Cu stimă, Angel.

PS Dacă vrei un joc care nu-l găseşti aici, dai la google search "platinum solitaire 240x320 touchscreen download" de exemplu şi îl dai jos de pe primele site-uri ce îţi apar.

| DianaFP a răspuns:

Sunt pe Android jocuri gratis si pe OVI Magazine thinking Fruit Slasher e cel mai tare love struck

| minimihai11 a răspuns:

1.Jocurile nu merg pentru ca ecranu este prea mic sau sistemul de operare nu este bun
2.ia-ti jocuri de la prieteni cu acelasi telefon
3.scuze nu am telefonul asta si nu stiu ce jocuri merg pe el asa ca nu pot sa iti dau siteuri