| Maddalinapunct a întrebat:

Hei! ce parere aveti de telefonul samsung c3300k? vreau sa imi cum par telefon si m-ar interesa telefoanele cu touch screen si nu foarte scumpe. imi puteti da niste idei?

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

De ce nu ăsta?
http://www.marketonline.ro/......star-black
sau, tot ăsta, varianta „girlie":
http://telefonultau.eu/products/Samsung-S5230-Hello-Kitty.html

E accesibil :)

| BOOBZen a răspuns:

Este un design destul de dragut.Cred ca este destul de bun.
Eu ti-as mai recomanda niste telefoane, eu am un LG KP502, este foarte tare, are camera de 3, 15 megapixel,are jocuri cu senzor,ai optiunea chiar sa si desenez, poti downloada muzica care are o calitate ff. buna, si poti da volumul destul de tare(mp 3).E super mai ales cand ai net pe telefon,eu cu telefonul pe care il am nu ma plictisesc deloc.Ei ti-l recomand si pasta,are touchsreen luminos,si are deja folie, dar nu trebuie neaparat un LG KP502, daca nu-ti place designul(fiind cele trei butoane)poti alege si KP500, KP501...
Nu are un pret deloc scump, eu cred ca-i super telefonul.Si Samsung c3300k este destul de bun uite niste informatii
http://telefonultau.eu/products/Samsung-C3300K-Champ-Deep-black.html
In rest cu LG-ul meu sunt foarte multumita de el,nu se strica deloc usor,si se repara instantaneu daca are vreo problema,de exemplu,o data l-am lasat la soare prea mult si s-a descarcat(asta se intampla la orice telefon)nu-mi mergea,scotea sunete ciudate,am scos bateria, am pus-o la loc in telefon, si a inceput sa mearga! Vezi? Este rezistent si eu cred ca este inteligent acest telefon.

| faratinenupotplange a răspuns:

E foarte bun eu am unul nu de mult si e super da nu umblii ff mult la el se descaka in 5-6 zile mie mi se pare super.Eu am alb cu fluturasi

| AlissaDăăă a răspuns:

Nu stiu de Samsung c3300k.
Eu am un Lg gd510 si sunt foarte mutlumita de el! Are camera destul de buna ( 3mp ), mp3, ecranul se zgarie foarte greu ( mie mi-a scapat de o gramada de ori pe jos si abia daca se observa la soare niste zgarieturi foarte mici si subtiri ) E aproape "complet" touch screen ( are un singur buton laughing ) Are jocuri dragute love struck ( poti sa iti mai bagi tu in el ) Pe net merge super bine love struck. Cablul de date este incorporat incarcatorului.adica se detaseaza de partea pe care o bagi in prizahee hee. Se incarca de la soare :d.Se incarca si daca il bagi in pc laughing. Scrii mesaje destul de repede.Are senzor :d ( adica daca il intorci se intoarce si imaginea /mesajul / meniu` etc ). Este micut si dragut, perfect pentru o fatabatting eyelashes. Poti sa ii gasesti si carcase de chimb pe net sau prin orasul tau depinde unde stai ( adica sa ii schimbi culoarea ) si muuuulte altele. Daca mai ai curiozitati despre telefonul` asta da-mi mesaj :d laughing
Succes in cautarea unui telefon potrivit pentru tine! :d