| DeanOfficialFcs a întrebat:

Buna TPU... Am un Samsung galaxy mini S5570 si de la un timp nu ma mai pot conecta la wi-fi imi apare "in afara ariei de acoperire" am incercat l-am formatat l-am resetat dar nimic nu gaseste am dat scanare dar nimic am internet de la Clicknet Pe alt telefon nu are problema doar pe asta astept raspuns urgent! Cel care ma ajuta FUNDA!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la mine mai face asa.Am acelasi telefon.Dar il inchid si il redeschid.Si merge.

| shannygelu a răspuns:

Trebuie sa schimbi frecventa din modem sa poata sa gaseasca si tel tau