| Bobu_Andreea_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon din Anglia la mana a2-a.Cand eram in Anglia,telefonul functiona foarte bine,dar de cand am venit in Romania,nu ma pot conecta la wi-fi,am scris parola de la wi-fi,dar imi aparea ca sunt in afara ariei de acoperire,desi eram langa router, iar pe alte telefoane se conecteaza.Mentionez ca am un Samsung Galaxy Alpha.Cum as putea remedia problema? Desi l-am resoftat de 3 ori si tot nu merge. Multumesc, dau FUNDAAAAAA!

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Daca nu a mers nici cu revenirea setarilor din fabrica recomand sa il duci la un service deoarece cred ca are probleme la antena wi-fi