| AnnaPunct a întrebat:

Am un Samsung galaxy Y pro b5510 si am o problema cu el. I-am pus o parola( doar parola, nu PIN sau pattern) si cand sa deblochez telefonul o scriu dar nu se intampla nimic. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Pais crii parola, apesi ok si nu se debloceheaza?

| AnnaPunct explică (pentru sltlp):

Imi apare sa scriu doar parola, o scriu si nimic altceva nu se mai intampla

11 răspunsuri:
| AnnaPunct explică:

Gata am rezolvat, ti-am dat funda deoarece esti singurul care a raspuns. Multumesc!:*

| iv999 a răspuns (pentru AnnaPunct):

Imi poti spune si mie cum ai reusit? sunt in aceiasi situatie.te rog puppy dog eyes

| AnnaPunct explică (pentru iv999):

Scrii parola si dai ok. :]

| Elly213 a răspuns (pentru AnnaPunct):

Am dat ok de mi-a iesit pe nas.OK e butonul ala mare si negru din centru?
De ce nu se intampla nimic?

| Cristina_Mihaela_1990 a răspuns (pentru Elly213):

Ajuta-ti-ma si pe mine

| Cristina_Mihaela_1990 a răspuns (pentru AnnaPunct):

Ajuta=ma te rog frumos si pe mine

| Elly213 a răspuns (pentru Cristina_Mihaela_1990):

Deci..Pe tastura e un semn ca cel de pe ENTER de la tastatura.Cand scrii mesaje treci cu un rand mai jos. Pe acela apasa.

| iv999 a răspuns:

Cum ai reusit? spune-mi si mie te rog! puppy dog eyes

| Biuuu200 a răspuns:

Cum ai reusit sa il deblochezi? Sunt in aceeasi situatie si nu stiu ce sa fac straight face. Te rog sa-mi spui si mie daca stii. Multumesc mult!

| Dobre_Alexandra_1997 a răspuns:

Cum ai reusit sa il deblochezi? Sunt in aceeasi situatie cu tine. Nu stiu unde sa dau ok. Nu apare nimic. Tu cum ai reusit sa il deblochezi? Multumesc.