| bogdyi a întrebat:

Am un sistem GENIUS SW-2.1 850 si am fost cu ele laziua unui prieten si de pe la 11 ziua pana pe la 21 seara au mers cu bass max si volumul subwooferului aprox.86% si din pc 95%. Nu a avut nimic a mers nu baraia totul mergea.Am ajuns acasa si am conectat tot dar mufa pentru. boxa din dreapta se aude foarte incet.Am mai avut probema asta dar nu era bine bagata mufa, am verificat de 3 ori si nu stiu ce are.pls ajutor

2 răspunsuri:
| ionutz0116 a răspuns:

Vezi in control panel la sound sa nu ai scazut volumul pentru boxa dreapta.Sau incearca sa bagi acea mufa mai usor si vezi daca la un momentdat se aude tare apoi iar usor. Poate ca nu trebuie bagata pana la capat. Exact ca la mp3-uri.Cand se mai defecteaza nu se mai aud bine castile, daca tragi un pic de mufa se aude.Acelasi lucru poate fi si la tine.Revino cu intrebari daca nu merge.

| bogdyi explică:

O sa incerc ce zici ca am facut proba pe un notebook si merge, in control panel e bine ca am verificat cand am vazut diferenta, placa de sunet e onboard si pana acum mergea poate e ceva acolo nu?