| JustMe_1160 a întrebat:

Am un smartphone si atunci cand conectez cablul usb la calculator, telefonul doar se incarca nu apare acea iconita pe el ca sa pot accesa cardul de memorie. am incercat sa intru in setari dar nu imi arata nicio conexiune usb. aveti cumva vreo idee ce sa fac sa imi deschida fisierele si sa il deconectez de pe modul de incarcat? dau funda! mersi

1 răspuns:
| Tiaa a răspuns:

Ar trebui sa ai undeva pe desktop My Computer. Intri, cand ii conectat telefonul, si iti apare inca o chestie acolo. Eu trebuie sa astept aproximativ 2 min sa-mi apara. Si nu-s un geniu in info asa ca sper sa fie ok.