| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU am vazut ca pe facebook pe pagini oficiale ale unor vedete lumea scrie acolo in dreapta la Posturi recente ale altora pe Pariu cu viata (De Exemplu) Si vreau sa postez si eu ceva acolo dar nu stiu cum va rog ma ajutati. FUNDA! va rooog

Răspuns Câştigător
| Chic a răspuns:

Pai e usor...trebuie sa dai acolo unde scrie Postare! Sper ca te-am putut ajuta

1 răspuns:
| adelinuta70 a răspuns:

Pai tu poti sa postezi acolo unde scrie /;
Postare
Fotografie / Videoclip
Muzică
si tu scrii acolo unde scrie Postare - e chiar in jos de poza de profil sau de,, Despre'' acolo in jos -- vei vedea --P.s Funda happy