| k1dutzz a întrebat:

Buna TPU am vazut ca pe facebook pe pagini oficiale ale unor vedete lumea scrie acolo in dreapta la Posturi recente ale altora pe Pariu cu viata (De Exemplu) Si vreau sa postez si eu ceva acolo dar nu stiu cum va rog ma ajutati. FUNDA!

1 răspuns:
| strengaritzza a răspuns:

Da like la pagina si dupa aceea incearca sa postez comment s-au ce vrei tu. Si eu am pagina, se numeste Love & Entertainment. Daca o cauti o gasesti simplu. Are 4.128 Like-uri si am deschis-o doar de 2 luni s-au poate si mai putin. Si eu am patit chestii de genu, cum ai patit tu, am dat click pe p o adresa si nu imi arata tot profilul dar nici nu puteam sa dau comment s-au like la postari.