| Marya_Mary_1994 a întrebat:

am windows live messenger...dar cum sa imi fac un ID? si mai am o intrebare windows live messenger este hotmail?

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Wu am hotmail, intri aici www.hotmail.com, iti faci id descari messul, id de ex: marya_marya@hotmail.com cam asa ar trebui sa arate!

4 răspunsuri:
| SorinELoo7 a răspuns:

Are si hotmail dar si cateva categorii in plus. Eu am un ID facut hotmail.

| SorinELoo7 a răspuns:

Oricum nu foloseste multa lume Windows Live Messenger... nu inteleg de ce ai vreau un cont pe accesta.

| gio10 a răspuns:

Intri pe google si scrii"Inregistrare Yahoo". Apoi apesi pe al doilea rand si completezi cu datele tale, dar asigura-te ca sunt corecte. Dupa aceea intri pe messinger si iti scrii ID-ul si parola ta si iti bagi prieteni care au cont. Sper ca te-am ajutat.

| art4cz a răspuns:

Www.google.ro si cauti MSN, si da, e hotmail