| Cristina788 a întrebat:

Ce program stiti in care pot sa ma loghez cu adresa de hotmail? in afara de windows live messenger, ca nu merge la mine.

2 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Daca folosesti Firefox incearca suplimentul WebMail notifier!

| mersifrumos a răspuns:

Pe http://www.meebo.com/ te poti loga cu o adresa HotMail, care este o adresa mail oferita de Microsoft, reteaua MSN.

Ca aplicatii client, adica desktop, cred ca ai Gaim, de asemenea Pidgin. Astea 2 sunt universale, merg folosite cam in toate retelele: Yahoo, MSN, etc...