| blackshinystar a întrebat:

as avea o intrebare xD.Deci peste cateva zile trebuie sa-mi soseasca iPodu pe care mi l-am comandat, si tocmai mi-am instalat iTunes pe computer, so melodiile din computer mi-au intrat automat in libraria de la iTunes.As vrea sa stiu daca merg bagate direct de acolo sau trebuie sa mi le descarc de la ei de le iTunes.

3 răspunsuri:
| Poison_7046 a răspuns:

Merg sincronizate si melodiile pe care le pui tu, nu te ingrijora

| ThrustMe a răspuns:

Da, merg sincronizate, dar vezi ca prima data cand il bagi in calculator s-ar putea sa le puna automat toate melodiile care ti le gaseste...

| iPhoneBlog a răspuns:

Se poate sincroniza. In cazul in care vrei sa ii faci si JailBreak viziteaza http://iPhone-Blog.Tk