| IoNuTz96 a întrebat:

As dori sa ma ajutati cu niste setari grafice pentru placa video nVidia geforce 610 M. Am probleme cu ea in 2 jocuri. De exemplu daca in primul joc fac setari ca acesta sa mearga bine, celalalt nu merge bine adica sacadeaza, iar daca fac setari pentru cel care sacadeaza, acum acesta imi merge bine doar ca primul nu mai merge bine. E chiar pe dos, e o varza totala. Nu stiu ce sa fac. M-am saturat sa tot schimb setarile aiurea. As vrea sa imi zica cineva niste setari ca lumea ca sa imi mearga toate jocurile cum trebuie. Am cautat si pe google si nu gasesc nimic doar sa dau vertical sync pe off, dar nici asta nu ma ajuta. Aici am un print cu nVidia control panel:
http://tinypic.com/view.php?pic=15dngj9&s=5#.Uk69yYbIZtE
Dau funda! Iar cel care o va primii este acela care o sa ma ajute cu adevarat. Nu vreau sa veniti cu raspunsuri aiurea. Mesi mult. :)

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Era foarte bine daca spuneai si jocurile pe care le joci.

| shakl11 a răspuns:

Nu te supara daca dai la dxdiag iti arata placa video NVIDIA sau Intel HD nu stiu cum?