| narutohokage_2642 a întrebat:

As dori sa-mi spuneti, va rog, denumirea unui program si link-ul de descarcare al acestuia, daca se poate, program de tipul "keylogger" care inregistreaza parola introdusa de utilizator la pornirea PC-ului.
P. S.big grinau funda.
Arigato!

2 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

De fapt keyloggerul e un program de spyonat altui calculator e un fel de hack da. poti fura toate conturile cu el poti vedea toate comvorbirile pe chat a victimei cu el poti face multe cu el. poti fura toate parolele cu el.dar e un program pretentios si greu de facut.scrie pe google keylogger si afli orice vrei tu.

| Stra1nul a răspuns:

Nu cred ca este un keyloger pentru asa ceva de obieci programele pornesc odata cu sistemul de operare. parola se baga inainte. happy si oricum ce cauti tu e parte de haking asa ca, cauta in alta parte pe un forum de hack happy