| Crystal112 a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu unde in ce tara mai exact pot gasi telefonul Motorola milestone mai ieftin de 110 ron cu tot cu transportul pana in tara, am inteles ca este originar din UK, am pe cineva in londra si daca este echitabil la pret as fi interesata!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ai vazut cat este pretul lui in tara? Aproape 1500 ron. Tu il vrei cu 110 ron+adus de afara.Trezeste-te.S-a facut dimineata.

| Crystal112 explică:

Da l-am vazut la 10 cu tot cu Tva ajungea undeva la 11, originalul nu copie, daca nu esti in cunostinta de cauza de ce vorbesti?

| Crystal112 explică:

De fapt 9-10 nu mai stiu exact stiu sigur ca am caluclat si ajungea la 11 si ceva cu tot cu tva si transport