| Alexakos a întrebat:

as vrea ajutorul vostru daca se poate... stie careva vreun program de spart parole sau un fel de a gasi parola de la vechiul id de messenger? tot incerc din vara sa intru pe vechiul id ca mi lau blocat (cred) o data si in mesaj imi spunea ceva de 30 zile) insa nici acum dupa atata timp tot nu reusesc sa intru si stiu foarte bine parola... dau funda.

4 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Nu exista.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexBrasov1 a răspuns:

Fa-ti alta adresa de messenger si gata nu vi tu sa pui intrebari din astea ca daca stim programe de spart parole ca sigur vrei sa afli tu parola ta. Da vezi sa nu!

| Alexakos explică (pentru AlexBrasov1):

Treaba ta daca crezi sau nu... eu vreau neaparat sa sparg parola de la vechiul id pentru ca vreau sa iau 2 id-uri care le am numa pe acel id. daca vreau pot sparge coduri de facebook si totusi nu am facut-o niciodata.