| MatsuKeruGirl a întrebat:

as vrea sa descarc pozele de pe telefon pe calculator. cand conectez firul acela la calculator apoi la telefon imi apare :
Select USB mode:
Media Player
PC studio
Mass storage

El este bifat pe PC studio. dau select. apoi la baterie arata ca se incarca. se incarca informatiile sau isi incarca bateria de la calculator? daca e asa cum pot pune pozele de pe telefon pe calculator? plz ajutati-ma! cel mai bun raspuns funda si vot!

Răspuns Câştigător
| redtulip a răspuns:

Probabil ca se incarca...incearca sa iei pozele de pe cardul telefonului si cu un stick ce are si cititor de carduri daca ai poti descarca pozele. Bafta

2 răspunsuri:
| ζøvع a răspuns:

Dai clik pe toate si vezi ce se intampla...si sa stii ca se incarca bateria!

| GeOrgeADD1995 a răspuns:

Incearca sa dai la Mass storage (la mine la Nokia 6300 asa merge)